Семінар «Світ очима собаки. Основи зоопсихології»

Ми провели перший семінар з циклу навчань школи «Harmonic Dog» Олександри Береговенко!
Шквал інформації, емоцій та думок!

 

Натисніть ТУТ, щоб подивитись Фото-звіт семінару

Семінар відбувся у м. Рівне, хендлінг-залі «Dog Time»,
Вул. Д. Галицького, 16
+380673607077

Відгуки учасників:

 • Щиро дякую Олександрі Береговенко за надзвичайно інформативний і цікавий матеріал. Для мене було багато відкрито моментів, яких годі уявити. Особлива подяка спонсорам і організаторам за можливість побачити світ очима собаки.
 • Було круто, дякуємо за приємно і корисно проведенний час! Не знаю як описати все те що я почула, це насправді взрив мозга))) Прийшла до дому і у мене ступор, не знаю тепер як спілкуватися зі своїм собакєном))) Одне знаю напевно, по переду багато роботи над стосунками)))
 • І я під враженнями!!!Мабуть,потрібен час,щоб переварити всю інформацію,адже вона кардинально відрізняється від того,що я раніше знала про виховання собак.Я дуже вдячна Олександрі Береговенко та організаторам семінару за можливість послухати пізнавальну лекцію про поведінку наших собак і нас самих.З нетерпінням чекаю нових зустрічей!!!
 • Спасибо организаторам, лектору и спонсору замечательного семинара по проблемам взаимопонимания между владельцем и собакой… Есть о чём подумать, над чем работать… Есть что ждать….))) Следующую, не менее интересную встречу!…
 • Семінар пролетів дуже швидко. Інформація важлива, і одночасно проста, як і все геніальне. Багато питань залишились відкритими, (не дивлячись на додаткову годину). Отримана інформація потрібна і новим власникам цуценят, і заводчикам. Дякуємо за чудову лекцію Олександрі Береговенко, спонсорам Люпосан, та організаторам чудового семінару. До нових зустрічей!
 • У мене семінар викликав дивні відчуття(переварюю), але дав логічне пояснення деяким речам, пазл склався)))
  Першим ділом, прийшла з полювання, принесла здобич, поділилась, перевірила зони, зону довіри збільшуємо, зона розслаблення , як на мне працює чудово, над концентацією витримки працюємо.
  Дякую за організацію такого нового для мене відкриття, як зоопсихологія і власне Олександрі за можливість дивитись на світ очима собаки.
 • Це було неймовірно!!!! Я в захваті!!!! Така важлива інформація!!! Як раніше я без неї жила??? Із величезним задоволенням піду ще до Олександри!!!! ДЯКУЮ ЗА ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ!!!!