Зміни у положенні про проведення виставок, які варто знати!

Нові титули, що присуджуються на виставці: R.Ю-САС (резервний кандидат у ЮНІ національні чемпіони з ектер’єру) – присуджується кращим псу і суці, які посіли друге місце з оцінкою ВІДМІННО в розстановці в класі ЮНІОРІВ.

Два R.Ю-САС дорівнює одному Ю-САС, отриманому на виставці того самого рангу (наприклад: 2 R.Ю-САС з виставок рангу САС дорівнюють  1 Ю-САС з виставки рангу САС, або 2 R.Ю-САС з київських САСІВів дорівнюють  1 Ю-САС з київських САСІВів).


Зміни у положенні про монопородні виставки:

0.3. У ринзі на розсуд судді можуть присуджуватися наступні титули і видаватися відповідні сертифікати:

У разі наявності більше 20 собак на монопородній виставці:

— САС (кандидат у національні чемпіони з екстер’єру) – присуджується кращим псу і суці, які посіли перше місце з оцінкою ВІДМІННО в розстановці в класах проміжний, відкритий, робочий, переможців, чемпіонів і чемпіонів ВКП.

— R.САС (резервний кандидат у національні чемпіони з екстер’єру) – присуджується кращим псу тв суці, які посіли друге місце з оцінкою ВІДМІННО в розстановці в класах проміжний, відкритий, робочий, переможців, чемпіонів і чемпіонів ВКП.

— R.Ю-САС (резервний кандидат у ЮНІ національні чемпіони з ектер’єру) – присуджується на розсуд судді кращим псу і суці, які посіли друге місце з оцінкою ВІДМІННО в розстановці в класі ЮНІОРІВ.

У разі наявності менше 20 собак на монопородній виставці:

— САС (кандидат у національні чемпіони з екстер’єру) – присуджується кращим псу і суці в породі, які обираються порівнянням переможців класів проміжного, відкритого, робочого, чемпіонів.

— R.САС (резервний кандидат у національні чемпіони з екстер’єру) – присуджується псу та суці, які стали другими у порівнянні переможців класів проміжного, відкритого, робочого, чемпіонів в породі.

Додатковий САС може бути присуджений на розсуд судді кращим псу та суці, які посіли перше місце з оцінкою ВІДМІННО в розстановці в класах в окремому класі (відповідно проміжний, відкритий, робочий, чемпіонів) за умови реєстрації в цьому класі не менше трьох собак.

Додатковий R.САС може бути присуджений в класі тільки якщо в цьому класі присуджувався САС.

На одній виставці собака на розсуд судді може отримати тільки один САС (в своєму класі, за умови реєстрації в цьому класі не менше трьох собак, або при порівнянні на титул кращий пес / краща сука)